Obsługa zgłoszeń w sprawach dotyczących COVID-19

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brzesku informuje, że w związku z wprowadzeniem do stosowania w działalności inspekcyjnej systemu SEPIS  - System Ewidencji Państwowej Inspekcji Sanitarnej, wszystkie sprawy związane z COVID-19 należy zgłaszać w następujący sposób:

- online, poprzez formularz na stronie https://www.gov.pl/web/gov/zglos-kwarantanne

lub

- telefonicznie, poprzez infolinię na numer + 48 222 500 115.

Korespondencja obywateli dotycząca COVID-19, która będzie kierowana bezpośrednio na adres e-mailowy, nie będzie rozpatrywana od dnia 30.11.2020 r. 

Podania niezwiązane z COVID-19 mogą być kierowane do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzesku na dotychczasowych zasadach, na adres: ul. Okocimska 44, 32-800 Brzesko lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z uwagi na znaczącą ilości rozpatrywanych zgłoszeń należy liczyć się z nieuniknionym, wydłużonym czasem obsługi Państwa podań.

Kontakt

Sekretariat:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum kontaktu: +48 22 25 00 115

> więcej

2023  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku